Poligon 2018

Wypad udany w 100% a to dzięki: super zajęciom zorganizowanym przez KajTur, fantastycznym warunkom noclegowym stworzonym przez NordHorn, doskonałej kuchni pensjonatu Panorama no i oczywiście… dzięki Waszemu nienagannemu zachowaniu :)

Ela

Po piętnastu latach współpracy, żegnamy się dziś z Dobrym Duchem Naszej Szkoły. Z kimś kto wszystkich Was znał, znał wasze problemy i z kim dzieliliście swoje radości. Nasza Ciocia Ela odchodzi na emeryturę. I Szkoła i sekretariat nie będą już takie same.

Walentynkowo

Tegoroczna, główna atrakcja Tego Dnia w Naszej Szkole to tworzenie Love Word Cloud. Walentynkowe życzenia mogliśmy oglądać dynamicznie on-line na szkolnym billboard i na naszym FB.

Wigilia 2017

Zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Uczniom i Słuchaczom oraz ich Rodzinom życzy GSN.

Mikołajki w GSN

6 XII wszystkie dzieci zasługują na prezenty... Mikołaj to wie, więc dzisiaj, zawitał również do nas :)

Szata zdobi człowieka

:) Trochę historii, trochę aktualności, okraszone humorem i dodatkowo ten konkurs - wspaniale. Gratulujemy IIIA i p. Dorocie

Licealiada 2017 - piłka nożna chłopców

Z jednej strony wielki niedosyt, a zdrugiej wielka radość, bo Nasza Szkoła nigdy nie była tak wysoko sklasyfikowana w tej dyscyplinie. Zabrakło niewiele. IV miejsce, tuż za "pudłem". Graliście cudownie. Dziękujemy za dostarczone emocje.