Walentynkowo

Tegoroczna, główna atrakcja Tego Dnia w Naszej Szkole to tworzenie Love Word Cloud. Walentynkowe życzenia mogliśmy oglądać dynamicznie on-line na szkolnym billboard i na naszym FB.

Wigilia 2017

Zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Uczniom i Słuchaczom oraz ich Rodzinom życzy GSN.

Mikołajki w GSN

6 XII wszystkie dzieci zasługują na prezenty... Mikołaj to wie, więc dzisiaj, zawitał również do nas :)

Szata zdobi człowieka

:) Trochę historii, trochę aktualności, okraszone humorem i dodatkowo ten konkurs - wspaniale. Gratulujemy IIIA i p. Dorocie

Licealiada 2017 - piłka nożna chłopców

Z jednej strony wielki niedosyt, a zdrugiej wielka radość, bo Nasza Szkoła nigdy nie była tak wysoko sklasyfikowana w tej dyscyplinie. Zabrakło niewiele. IV miejsce, tuż za "pudłem". Graliście cudownie. Dziękujemy za dostarczone emocje.

Znam Stargard - etap II

Za nami drugi etap zmagań w projekcie „Znam Stargard”. Dzisiaj w Ratuszu, siedzibie Rady Miejskiej uczestniczyliśmy w tzw. debacie Oksfordzkiej której tematem była „Modernizacja Ośrodka Sportu i Rekreacji -OSiR- w Stargardzie to najlepsza decyzja dla miasta”. W dwóch słowach - Nasi Zwyciężyli.

II Otwarty Konkurs Historyczny

II Otwarty Konkurs Historyczny - Dawny Stargard - rozstrzygnięty. Z tego co powiedziała nam pani Szauman wiemy, że poziom był naprawdę wysoki, więc, tym bardziej gratulujemy uczestnikom.