Naj... Dziewczyna GSN

😘 Konkurs na Naj… dziewczynę GSN 2019 rozstrzygnięty 💌 Miło nam poinformować, że największą ilość głosów w tej, pierwszej edycji naszej zabawy zdobyła Olga z klasy IIIA 💋 Do jej rąk również trafia główna nagroda - voucher o wartości 150 PLN do zrealizowania w restauracji Weranda. Serdecznie gratulujemy!

Walentynkowo :)

Wszystkim Paniom, Kobietom, Dziewczynom, Uczennicom i Słuchaczkom, wszystkim Pięknym i Jedynym a szczególnie tym związanym z GSN, składamy w Dniu Ich Święta życzenia wszystkiego najlepszego

Poligon 2018

Wypad udany w 100% a to dzięki: super zajęciom zorganizowanym przez KajTur, fantastycznym warunkom noclegowym stworzonym przez NordHorn, doskonałej kuchni pensjonatu Panorama no i oczywiście… dzięki Waszemu nienagannemu zachowaniu :)

Ela

Po piętnastu latach współpracy, żegnamy się dziś z Dobrym Duchem Naszej Szkoły. Z kimś kto wszystkich Was znał, znał wasze problemy i z kim dzieliliście swoje radości. Nasza Ciocia Ela odchodzi na emeryturę. I Szkoła i sekretariat nie będą już takie same.

Walentynkowo

Tegoroczna, główna atrakcja Tego Dnia w Naszej Szkole to tworzenie Love Word Cloud. Walentynkowe życzenia mogliśmy oglądać dynamicznie on-line na szkolnym billboard i na naszym FB.

Wigilia 2017

Zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Uczniom i Słuchaczom oraz ich Rodzinom życzy GSN.

Mikołajki w GSN

6 XII wszystkie dzieci zasługują na prezenty... Mikołaj to wie, więc dzisiaj, zawitał również do nas :)